SUKCESY NASZYCH ZAWODNIKÓW NA OGÓLNOPOLSKICH ZAWODACH KARATE
ROK NAZWISKO I IMIĘ MIEJSCE NAZWA ZAWODÓW KATEGORIA
2015 Cząstkiewicz Wojciech III – brąz Otwarty Puchar Europy w Karate KUMITE
2015 Żelazny Marek I – złoto Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej w Oyama Karate KUMITE
2015 Żelazny Michał I – złoto Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej w Oyama Karate KUMITE
2015 Bartusek Michał II – srebro Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej w Oyama Karate KUMITE
2015 Pypłacz Jan III – brąz Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej w Oyama Karate KUMITE
2015 Cząstkiewicz Tomasz III – brąz Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej w Oyama Karate KUMITE
2014 Żelazny Marek I – złoto Puchar Polski Oyama Karate KUMITE
2014 Żelazny Michał II – srebro Puchar Polski Oyama Karate KUMITE
2014 Cząstkiewicz Tomasz III – brąz Puchar Polski Oyama Karate KUMITE
2014 Cząstkiewicz Wojciech I – złoto Mistrzostwa Polski Oyama Karate KUMITE
2014 Stefanek Piotr II – srebro Mistrzostwa Polski Oyama Karate KUMITE
2014 Pypłacz Jan III – brąz Mistrzostwa Polski Oyama Karate KUMITE
2013 Żelazny Marek III – brąz Puchar Polski Oyama Karate KUMITE
2013 Pypłacz Jan III – brąz Puchar Polski Oyama Karate KUMITE
2013 Cząstkiewicz Wojciech II – srebro Mistrzostwa Polski Południowej w Oyama Karate KUMITE
2013 Stefanek Piotr II – srebro Mistrzostwa Polski Południowej w Oyama Karate KUMITE
2013 Żelazny Marek III – brąz Mistrzostwa Polski Południowej w Oyama Karate KUMITE
2013 Marczyk Mateusz III – brąz Mistrzostwa Polski Południowej w Oyama Karate KUMITE
2013 Żelazny Michał III – brąz Mistrzostwa Polski w Oyama Karate KUMITE
2013 Żelazny Marek II – srebro V Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko – Częstochowskiej w Olkuszu KUMITE
2013 Stefanek Piotr II – srebro V Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko – Częstochowskiej w Olkuszu KUMITE
2013 Pypłacz Jan III – brąz V Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko – Częstochowskiej w Olkuszu KUMITE
2013 Żelazny Michał II – srebro V Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko – Częstochowskiej w Olkuszu KATA
2013 Stefanek Piotr III – brąz V Otwarte Mistrzostwa Jury Krakowsko – Częstochowskiej w Olkuszu KATA
2012 Bartusek Michał II – srebro Mistrzostwa Polski Centralnej w Łodzi KATA
2012 Banasik Mikołaj III – brąz Mistrzostwa Małopolski w Oyama Karate KUMITE
2011 Walkowicz Aleksander I – złoto Mistrzostwa Polski Centralnej w Łodzi KATA
2011 Bartusek Michał I – złoto Mistrzostwa Polski Centralnej w Łodzi KATA
2011 Stefanek Piotr II – srebro Mistrzostwa Polski Centralnej w Łodzi KATA
2011 Flank Szymon II – srebro Mistrzostwa Polski Centralnej w Łodzi KATA
2009 Stefanek Piotr III – brąz Otwarte Mistrzostwa Klubu Oyama Karate Brzeszcze KATA
2009 Walkowicz Aleksander III – brąz Otwarte Mistrzostwa Klubu Oyama Karate Brzeszcze KATA