Turniej Kata Brzeszcze 2009
07.11.2009
w Ośrodku Kultury w Brzeszczach odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Klubu Oyama Karate Brzeszcze w Kata.

W zawodach udział wzięło około 130 zawodników z Ośrodków oraz filii Oyama Karate: Andrychów, Brzeźnica, Oświęcim, Olkusz, Czernichów, Wadowice, Zator, Katowice, Łęki, Nowa Wieś, Brzeszcze. Mistrzostwa stały na wysokim poziomie. Do rywalizacji o medalowe miejsca z naszej szkoły stanęło 21 zawodników. Dla wszystkich zawodników Szkoły jak Dom były to pierwsze zawody. Ogromnym zaskoczeniem był fakt, iż dwie osoby z naszej szkoły zdobyły medalowe miejsca:

 

Piotr Stefanek III miejsce w Kategorii Młodzik
oraz
Aleksander Walkowicz III miejsce w Kategorii Kadet 1.

Na wyróżnienie zasługuje również postawa Macieja Jankiewicza, który doszedł do półfinału w Kategorii Kadet, gdzie musiał zmierzyć się z zawodnikami posiadającymi zielone pasy.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!! OSU!!!

 

tk-brzeszcze-2009a  tk-brzeszcze-2009d   tk-brzeszcze-2009b

tk-brzeszcze-2009e  tk-brzeszcze-2009c    tk-brzeszcze-2009g